072-3228010
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר אבי וייסלר מרפאת שיניים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי טיפולים

 
מרפאת השיניים של ד"ר אבי וייסלר פועלת משנת 1996 בהתמדה ובעקביות, לשיפור רמת המיומנות ומתן השירות לקהל מטופליה. היא עובדת ברישיון משרד הבריאות ובפיקוחו, פועלת בהסדר עם כל חברות הביטוח ומציעה שירותים למבוטחי כל קופות החולים, בתנאי תשלום נוחים.
 

במרפאת השיניים של ד"ר וייסלר ניתן לקבל מגוון טיפולים תחת קורת גג אחת:

 
  • שתלים - במקרים של אובדן שיניים עקב מחלות חניכיים, שחיקה טבעית, חבלה או הזנחה, נדרשת התערבות של רופא לצורך השתלה דנטלית, כדי להחזיר את התפקוד המקסימלי למטופל, וכמובן כדי לתת מענה גם בפן האסתטי. במרפאה נוקטים במקרים רבים בשיטת השתלת שתלים ביום אחד, המאפשרת תהליך מהיר יחסית ועם תוצאות מעולות במחיר הוגן.

  • כירורגיה דנטלית – במרפאת השיניים של ד"ר וייסלר מבצעים מגוון רחב של טיפולי כירורגיה דנטלית, באמצעות מכשור מתקדם וחדשני המאפשר את צמצום הכאב וחזרה לשגרה בהקדם האפשרי.

  • שיקום הפה – שיקום הפה הוא הגדרת העל של מגוון טיפולי שיניים שמטרתם היא אחת – לשקם את הפה, לאחר שהוא ניזוק בשל סיבות שונות: שחיקה טבעית, אורח חיים לא בריא, טראומה מקומית ועוד. כיום שיקום הפה מתאפשר בקלות ובמהירות יחסית, הודות לחידושים טכנולוגיים בתחום.

  • אסתטיקה דנטלית מאז ומעולם למראה האסתטי היתה חשיבות רבה. מבחינה אבולציונית, שיניים צחורות, ישרות ובהירות, מעידות גם על מצב בריאותי תקין, בעוד שיניים מוזנחות, הצביעו על ההפך. באמצעות טיפולי אסתטיקה דנטלית, השיניים שלכן ייראו במיטבן, והחיוך שלכם ייראה ייצוגי ומושך.

  • רפואה משמרת – על מנת לשמור על בריאות הפה, קיימים מגוון טיפולי שיניים משמרים. טיפולי השיניים המשמרים שומרים על המצב הקיים, ופותרים בעיות דנטליות כשהן בשלבים המוקדמים, ובכך הם מונעים החמרה במצב הבריאותי של הפה..

  • טיפולי שיננית – במרפאתו של ד"ר וייסלר ניתנים טיפולי שיננית הכוללים ניקוי אבנית, הדרכה אורלית לצחצוח נכון של השיניים, פלואורידציה ועוד.
 
לתיאום תור במרפאה ולקבלת ייעוץ רפואי אתם מוזמנים להתקשר: 072-3228010